Кафедра Архітектури та інженерних вишукувань

Бородай Артем Сергійович

Бородай Дмитро Сергійович

Бородай Сергій Петрович

  1. Архітектурне проектування, група АРХ 2001-1м, 2 тиждень, вівторок об 11.30 в ауд. 432е, четверг об 11.00 в ауд. 432е

  2. Будівельний практикум / Будівельна фізика,  АРХ 1701-1, 2 тиждень, вівторок об 12.30 в ауд. 436е, п’ятниця об 16.00 в ауд. 432е

  3. Історія мистецтв, АРХ 2001-1, 2 тиждень, вівторок  об 13.30 в ауд. 432е

Бородай Яна Олегівна

Височин Іван Андрійович

Галушка Сергій Анатолійович

  1. Інженерна геологія (Лб), група ПЦБ 1901, кожний вівторок та четверг з 10.00 – 14.00 

  2. Архітектура будівель та споруд (Пз), група ПЦБ 1901, кожний вівторок та четверг з 10.00 – 14.00

  3. Архітектура благоустрій та планування сільських населених місць (Пз), група ПЦБ 1801, кожний вівторок та четверг з 10.00 – 14.00.

Маслій Інна Володимирівна

  1. Інженерне обладнення будівель та споруд, Понеділок з 12.00 та Четверг  з 12.00 по Viber  0501892460

Савченко Лідія Григорівна

  1. Інженерна графіка (спецкурс), кожної середи з 14.00 до 15.00 по Viber  0978341316

  2. Комп’ютерна графіка в будівництві,  кожної середи з 15.00 до 16.00 Viber 0978341316

Чередниченко Олександр Миколайович

Шломенко Григорій Іванович

  1. Інженерна геодезія,  кожної пятниці з 16.00 до 17.00

Кафедра будівельних конструкцій

Драник Олександр Іванович

Душин Владислав Вікторович

Мукосєєв Володимир Миколайович

  1. Інженерна геологія, механіка грунтів і основ,  Понеділок з 11.00 до 12.15, ПЦБ 2001-1 с.т., 2001-2 ст., 2002-1 ст.

  2. Основи та фундаменти,  Пятниця з 11.00 до 12.15, ПЦБ 1901-1 ст., 1901-2ст., 1902-1ст, 1701, 1702 рос.

Нагорний Микола Васильович

Савченко Олександр Сергійович

  1. Сучасні конструктивні рішення в будівництві,  кожної середи з 14.00 до 15.00 Viber  0978341318

Срібняк Наталія Миколаївна

  1. Будівельна механіка (БМ), кожного дня об 11.00 – 14.15  по Viber (097 2400431), WhatsApp (097 2400431), e-mail: nataliya.sribnyak.17@gmail.com

  2. Дослідження будівельних конструкцій на ЕОМ, кожного дня об 11.00 – 14.15 по Viber (097 2400431),  WhatsApp (097 2400431), e-mail: nataliya.sribnyak.17@gmail.com

  3. Розрахунок та конструювання спеціальних споруд, кожного дня об 11.00 – 14.15 по Viber (097 2400431),  WhatsApp (097 2400431),  e-mail: nataliya.sribnyak.17@gmail.com

  4. Випробування будівель та споруд з основами наукових досліджень, кожного дня об 11.00 – 14.15 по Viber (097 2400431),  WhatsApp (097 2400431),  e-mail: nataliya.sribnyak.17@gmail.com

  5. Конструкції будівель та споруд, кожного дня об 11.00 – 14.15 по Viber (097 2400431),  WhatsApp (097 2400431),  e-mail: nataliya.sribnyak.17@gmail.com

  6. Конструкції будівель та споруд (1 ст, 3 курс курс), кожного дня об 11.00 – 14.15 по Viber (097 2400431),  WhatsApp (097 2400431),  e-mail: nataliya.sribnyak.17@gmail.com

Циганенко Геннадій Михайлович

Циганенко Людмила Анатоліївна

Шмуклер Валерій Самуїлович

Кафедра будівельного виробництва

Богінська Людмила Олексіївна

  1. Економіка та виробнича база будівництва, кожного четверга 7 пара,  Viber 0954237441

Гасій Григорій Михайлович

Новицький Олександр Павлович

Теліченко Олександр Іванович

Шушкевич Вячеслав Ілліч

  1. Організація будівництва, кожного четверга з 12.00 до 13.00.

  2. Метали та зварювання в будівництві,  кожного четверга з 13.00 до 14.00.

  3.  Консультації дипломників,  кожного четверга з 13.00 до 14.00

Юрченко Оксана Вікторівна

  1. Приватизація будівельних об’єктів,   понеділок  з 13.00  до 14.15

  2. Економіка, організація, управління природокористування в АПК, середа з 13.00 до 14.15