ВСТУПУ БУТИ! Шановні абітурієнти. Наразі йде війна, але перемозі БУТИ, тому наша країна потребує фахівців з відновлення та відбудови інфраструктури міст. Враховуючи те, що фахівцями становляться, а не народжуються, вже зараз потрібно зрозуміти, що свій вклад в підтримку держави ти можеш зробити, отримавши кваліфікацію інженер-будівельник.

УВАГА!!! Для вступу в університет необхідно обов’язково мати мотиваційний лист. Його треба буде завантажити в кабінет вступника.

Перелік необхідних документів:
– Документ про повну середню освіту

– Оригінал і копія сертифіката ЗНО ( за минулі роки) або НМТ

– Ксерокопії паспорта + довідка про прописку
– Ксерокопія приписного (з військомату)
– Фото ( 4шт)
-Електронний Мотиваційний лист

Перелік конкурсних предметів національного мультипредметного тесту 2022 р. (вступ на бюджет чи контракт)

1. Українська мова
  2. Математика (бюджет)
  3. Історія України
  4. Мотиваційний лист

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО 2019-2021 рр. (вступ на бюджет чи контракт)

1. Українська мова
  2. Математика (бюджет)
  3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія – ваговий коефіцієнт
  4. Мотиваційний лист

Документи приймаються в приймальній комісії Сумського НАУ, аудиторія 132 (корпус будівельного факультету) кожного дня з 9.00 до 16.00.

Для уникнення черг та очікування – можливо попередньо погодити час свого прибуття з Писарєвою Іриною Сергіївною, технічним секретарем за телефоном 0662573113 або звертайтеся до деканату будівельного факультету ( економ корпус, 3й поверх, 327е)
В університеті для допомоги створення електронного кабінету вступника є центр сприяння подачі електронних заяв