BRIDGEUSA: ПРОГРАМА ОБМІНІВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВИКЛАДАЧІВ

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культуриОфіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.

Американська Рада з міжнародної освіти засвідчуємо свою повагу та висловлює  вдячність за багаторічну співпрацю з Сумським національним аграрним університетом у рамках  попередніх проєктів,  дякує  за наданий лист підтримки Американським Радам для участі в конкурсі на адміністрування проєкту “BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program” (“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”).

“BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікації наукових праць.

Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.

Програма передбачатиме візити для українських викладачів тривалістю 1 місяць  у приймаючий університет у США. Викладачі та наукові працівники, що працюють в українських університетах у таких академічних галузях як сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка та містобудування зможуть взяти участь у програмі.

Детальнішу інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/ та на сторінках програми у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/bridgeusauafp

Instagram: https://www.instagram.com/bridgeusauafp/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/

Посилання на анкету для участі у конкурсі:

https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

У разі виникнення запитань можна написати на скриньку програми uafp@americancouncils.org, або зателефонувати за номером +38 (044) 289 39 52.