В 2023 році на факультеті відкрилася нова сучасна лабораторія  «BIM технологій та комп’ютерного дизайну» завдяки сумісній роботі деканату, здобувачів освіти та викладачів.

Попри труднощі та воєнний стан в країні,  факультет Будівництва та транспорту продовжує поліпшувати та розвивати свою матеріально-технічну базу. І головне те, що в цьому приймають участь і самі здобувачі освіти.

Реалізації лабораторії передувала розробка концепції дизайну приміщення, яку розробив студент ОП «Архітектура та містобудування» Кіпрач М.О. під керівництвом Бородая Дмитра Сергійовича, Артема Сергійовича та Чередниченка Олександра Миколайовича.

Частину ремонтних робіт виконували студенти 1 курсу скороченого терміну навчання: Манішев І., Шелудько В., Ієговський Д., Козлов П., Котелевець І., Логвиненко А., Рибалка О., Співак Є під керівництвом старшого викладача кафедри будівельних конструкцій Циганенко Геннадія Михайловича.

Лабораторія обладнана сучасними потужними комп’ютерами, які СНАУ отримала в рамках допомоги від парнетра – Університету прикладних наук Вайенштефан-Триздорф (Hochschule für angewandte Wissenschaften Weihenstephan-Triesdorf),  в якій можна опановувати знання з найактуальніших нині комп’ютерних програм: AutoCad, Archicad, CorelDRAW , Adobe Photoshop, Autodesk 3ds MAX, Autodesk Revit, АВК та CREDO. Це сучасна  затишна аудиторія, в якій хочеться бути, навчатися та працювати.

Наразі триває процес створення лабораторії будівельних та дорожніх матеріалів. Командна робота студентів та викладачів освітніх програм «Архітектура та містобудування», «Будівництво та цивільні інженерія»  надає здобувачам освіти розуміння процесу створення та реалізації проекту в реальності.