УВАГА! НМТ: додатковий період реєстрації!
НМТ: ДОДАТКОВИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ
Вступники, які не встигли до 19 квітня створити реєстраційні картки для участі в ЗНО, можуть зробити це 10ー20 червня.
Щоб узяти участь у НМТ вступникам, які цьогоріч НЕ реєструвалися для участі в ЗНО, потрібно:
➡️ З 10 до 20 червня створити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на сайті УЦОЯО.
📌 Якнайуважніше заповнюйте такі поля: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа, номер мобільного телефону.
📌 За можливості варто роздрукувати реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуванні, вклеїти фото для документів розміром 3×4.
📌 До заяви треба додати копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби додати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО за формою № 086-3/о) і надіслати такий комплект документів до того регіонального ЦОЯО, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.
📌 Якщо немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на ел. адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні.
📌 У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад:
Шевченко_реєстраційні документи.
➡️ З 25 червня дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022».
➡️ З 8 до 18 липня на інформаційній сторінці підтвердити участь у НМТ і вибрати населений пункт.
➡️ З 1 до 10 серпня уточнити назву населеного пункту для проходження НМТ.
➡️ До 12 серпня отримати запрошення-перепустку з місцем розташування ТЕЦ для проходження НМТ і датою та часом початку тестування.
➡️ 16–20 серпня узяти участь у додатковій сесії тестування.