192 БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ. УМОВИ ВСТУПУ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ

ВСТУПУ БУТИ!   Шановні випускники коледжів! Якщо ви хочете продовжити навчання за скороченим терміном (2 роки 10 місяців для отримання ОС “Бакалавр”) за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія , ЧЕКАЄМО ВАС на будівельного факультету СНАУ, де ви зможете отримати якісну вищу освіту та опанувати ТВОРЧУ ПРОФЕСІЮ, ЯКА ДОПОМОЖЕ ЗМІНИТИ НАШІ МІСТА і зробити внесок у відбудову України!

УВАГА!!! Для вступу в університет необхідно обов’язково мати мотиваційний лист. Його треба буде завантажити в кабінет вступника.

Перелік конкурсних предметів національного мультипредметного тесту 2022 р. або у сертифікаті ЗНО 2019-2021 рр. (вступ на бюджет чи контракт)

1. Українська мова
  2. Математика
  3. Мотиваційний лист

Перелік конкурсних предметів національного мультипредметного тесту 2022 р. або у сертифікаті ЗНО 2019-2021 рр. (вступ виключно на КОНТРАКТ).

1. Українська мова
  2. Математика або історія України, або іноземна мова, або фізика, або хімія, або біологія, або географія – ваговий коефіцієнт
  3. Мотиваційний лист

Перелік необхідних документів:

Документи приймаються в приймальній комісії Сумського НАУ, аудиторія 132 (корпус будівельного факультету) кожного дня з 9.00 до 16.00.

Для уникнення черг та очікування – можливо попередньо погодити час свого прибуття з Писарєвою Іриною Сергіївною, технічним секретарем за телефоном 0662573113 або звертайтеся до деканату будівельного факультету ( економ корпус, 3й поверх, 327е)
В університеті для допомоги створення електронного кабінету вступника є центр сприяння подачі електронних заяв