Розклад вступних випробувань вступників за ОС Магістр до Сумського національного аграрного університету у 2022 році

Покрокова інструкція складання вступних фахових випробувань за дистанційними технологіями спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія ОС “Магістр”

Для можливості складання вступного фахового випробування за дистанційними технологіями до 03.09.2022 року вступник повинен написати заяву на ім’я декану факультету та отримати погодження.

Вступні фахові випробування для здобуття освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія відбудуться 5 вересня 2022 року (понеділок) о 13.00 за Київським часом.

Для того, щоб прийняти участь у фаховому випробуванні:

1. Вас буде додано до групи «МАГІСТРИ 2022» у месенджері Viber, при неможливості скористатися даним месенджером використовуйте власну електронну пошту, яку ви залишили під час подачі документів на вступ.
  2. У групу «МАГІСТРИ 2022» (Viber) 05.09.2022р. о 12.50 буде надано посилання у ZOOM для системи ідентифікації. Для цього кожен здобувач повинен мати включену відео камеру на початок іспиту та під час оформлення Титульної сторінки екзаменаційної роботи та Вкладки для відповідей .
  3. Заздалегідь Вам на електронну пошту або у групу МАГІСТРИ 2022 Viber буде надіслано Титульну сторінку екзаменаційної роботи та Вкладку для відповідей, яку Ви повинні роздрукувати до початку випробування.
  4. Пакет екзаменаційних питань, на які Ви повинні відповісти під час фахового випробування Вам надішлють на електронну адресу або на Viber безпосередньо після початку випробування (05.09.2022р. о 13.00)
  5. Правильні відповіді відмічаються на заздалегідь роздрукованих бланках (дивись пункт 2) та приймаються до офіційного завершення випробування (протягом 3 годин, до 16.00), фотографуються та надсилаються на електронну пошту факультету pk_snau@ukr.net.