17 листопада у Україні відзначають Міжнародний день студента – щорічне міжнародне свято студентської активності. Це свято молодості, активності, жаги до життя та бажання змінити на краще оточуюче середовище та весь світ.
Саме це змогли зробити студенти СНАУ і відповідно будівельного факультету,які в цей день прийняли участь в акції «Посади дерево». Територія Сумського НАУ дуже мальовнича, має прекрасний ландшафтний дизайн та зонально поділена. Цієї осені з’явилася нова локація «студентський сквер» – зелена зона гуртожиткового містечку, де студенти можуть провести вільний час, посидіти на свіжому повітрі ,поміркувати та подивитися на зорі. Ініціатива створення такого простору належить студентам СНАУ. А в міжнародний день студента за сприяння ректора університету Володимира Ладики тут з’явилися перші, тендітні саджанці майбутніх дерев – кленів гостролистих, горіхів ведмежих, туй західних золотолистих, катальп.
До команди,що створювала цей сквер з прагненням залишити після себе приємне згадування долучилися представники будівельного факультету, а саме : студентський декан Сухих Денис, його заступник Івасик Андрій, студенти 2 курсу скороченого терміну навчання (куратор Савченко Л.Г.), в.п. декана будівельного факультету Циганенко Л.А та заступник декана Савченко О.С. Було посаджено 5 кленів гостролистих, що прикрасять оточуючій ландшафт.
Пройде час, а ці дерева будуть нести згадування про цей день и про те, що для того, щоб змінити світ – потрібно почати з малого.