ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ У СНАУ

29 квітня 2023 року у Сумському національному аграрному університеті був проведений День гостинності, призначений для ознайомлення випускників шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та коледжів Сумської області із спеціальностями СНАУ, умовами та особливостями вступної кампанії 2023.

Наш факультет будівництва та транспорту також прийняв активну участь у даному заході. Як і інші факультети, ми гостинно відчинили двері факультету майбутнім студентам. День гостинності ставив на меті показати школярам всі переваги отримання освіти в СНАУ, зокрема на факультеті будівництва та транспорту, надати інформацію про правила прийому та додаткові можливості, що пропонуються вступникам. Хлопці та дівчата отримали також поради щодо власної траєкторії вступу.

Захід носив неформальний характер, окрім отримання офіційної, дуже важливої інформації щодо вступу, хлопці та дівчата мали змогу позмагатися один з одним – студентський  актив факультету та викладачі провели дуже цікавий квест із спеціальностей для команд, які було сформовано зі школярів та студентів коледжів. Цікаві питання з галузі архітектури та будівництва, транспортних технологій викливав не аби який інтерес у учасників.

Ще один, не менш захоплюючий захід – участь майбутніх і теперішніх студентів та викладачів у заході «Посади дерево», який є важливою екологічною ініціативою та надає можливість збільшення масивів зелених насаджень у рідному місті,  а тим самим можливість зробити свій власний внесок в озеленення України. Це символічний жест: пройде багато років, а людина повернеться до рідної Alma Mater та побачить дерево, що було ним посаджене.

Факультет чекає майбутніх абітурієнтів в стінах СНАУ! Україна чекає на майбутніх інженерів-будівельників, архітекторів, фахівців дорожнього будівництва та транспортних технологій! Приєднуйтесь до дружньої сім’ї факультету будівництва та транспорту – ми багато чого повинні побудувати, відбудувати на благо нашого вільного майбутнього.