Сучасне життя неможливо уявити без досягнень науки. Наука значно полегшує наше життя, служить на благо людства і об’єднує людей в прагненні зробити світ кращим. Завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб вшанувати працю вчених і наукових співробітників в Україні був заснований День науки. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Цього року свято випало на 20 травня. Святкування Дня науки у СНАУ, в якому прийняли участь всі факультети, включало в себе «науковий ярмарок», де були репрезентовані наукові досягнення факультетів нашого університету, виступ голови Сумської обласної державної адміністрації Володимира Артюха, який підкреслив важливість наукової роботи у житті суспільства, особливо у воєнний час, нагородження науковців СНАУ за результативну діяльність, підведені підсумки обласного конкурсу проектів молодих вчених Сумської області «Наука для безпеки та сталого розвитку Сумщини».

Факультет будівництва та транспорту з гордістю хоче  привітати  нашу колегу, Гаранта ОПП «Будівництво та цивільна інженерія»  СО Магістр, доцента кафедри будівельних конструкцій Срібняк Наталію з відзначенням  її наукової роботи грамотою Сумською обласною державною адміністрацією за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, досягнуті результати в науково-дослідній діяльності, професійну компетентність з нагоди Дня науки!

Сердечно вітаємо зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених –  наших студентів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам!

Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким.

Нових Вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту українського народу, в ім’я перемоги та  процвітання України.