КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ ЄВІ/ЄФВВ
Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році вступних випробувань до магістратури.
Вступні випробування проходитимуть у дві сесії:
основна: 23 червня –21 липня;
додаткова: 3–16 серпня.
Відповідно до наказу реєстрація осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, триватиме з 8 до 31 травня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».
У додатковий період (12–14 липня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ під час основного періоду реєстрації.
До 18 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники ж додаткової сесії – до 31 липня.
Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 25 липня 2023 року, додаткової сесії – до 18 серпня 2023 року.
https://testportal.gov.ua/kalendar-provedennya-yevi-yefvv/
Завантажити графік вступних випробувань до магістратури у форматі PDF