ЛЕКЦІЯ ВІД ПРОФЕСОРКИ ПАНІ ANDREA KUSTERMANN (HM)
В форматі он-лайн 5 квітня 2023 року на будівельному факультеті вібувалася цікава подія в рамках інтеграції СНАУ з европейськими ВНЗ.
Так, на запрошення колег з будівельного факультету University of Applied Sciences Munich (Hochschule München University of Applied Sciences ) пана Christoph Dauberschmidt студенти будівельного факультету, зокрема студенти ОК «Магістр» та ОС «Бакалавр» спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» малу чудову змогу приєднатися до першої лекції з серії майстер-класів (http://surl.li/ggyig), організованих німецькими ВНЗ (Hochschule München University of Applied Sciences, Fraunhofer Institute for Building Physics IBP) та Бразильським університетом Centro Federal de Educação Tecnológica de Minas Gerai. Акція проводиться за підтримки фонду DAAD.
Спікером першої лекції стала пані Andrea Kustermann, Prof. Dr.-Ing з University of Applied Sciences Munich http://surl.li/ggynf.
Пані Kustermann є спеціалістом з хімії будівельних матерiалів та дослідником, зокрема, в цій галузі.
Перша вступна лекція курсу «Introduction and repetition in concrete technology» стосувалася технології виготовлення бетону, розглядалися хімічні фази, які проходять складові бетонної суміші в процесі її приготування.
Викладачі та студенти ФБТ вдячні европейським колегам за можливість отримати нові додаткові знання з хімії будівельних сумішей та матеріалів, розширити свій навчальний та науковий світогляд.