НОВЕ ПАРТНЕРСТВО

Будівельний факультет СНАУ не стоїть на місці, для того, щоб бути конкуренто спроможним серед будівельних факультетів інших університетів треба постійно розвиватися та залучати інші сфери будівництва у процес підготовки спеціалістів. Нагальна потреба в будівництві доріг кидає нам виклик – потрібні інженери для розбудови важливої частини економіки та інфраструктури країни – доріг. Факультет  не залишається осторонь і за підтримки ректорату – у 2021 році планується відкриття нової спеціалізації з робочою назвою «Автомобільні дороги та штучні споруди », тому одним із перших кроків у цьому напрямку є організація співпраці з провідними підприємствами України у галузі дорожнього будівництва.

Так, 25 травня 2021 року, делегація СНАУ на чолі з ректором Ладикою В.І, у складі проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлова В.М, декана будівельного факультету Циганенко Л.А. та  заступника декана будівельного факультету по зовнішнім зв’язкам Циганенка Г.М. відвідала м.Київ для сприяння взаємовигідної співпраці з Державним підприємством «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна» –  головною науково-дослідною установою України з питань будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності цього підприємства охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоретичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до впровадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробкою нормативно-інструктивного забезпечення.

Перший заступник директора ДП “ДерждорНДІ”, кандидат технічних наук Цинка Анатолій Олександрович ознайомив з матеріально-технічною базою підприємства делегацію СНАУ. Під його керівництвом було проведено екскурсію підприємством і  головним випробувальним центром ДП “ДерждорНДІ”, який займається випробуванням дорожньо-будівельних матеріалів на різні параметри згідно діючих національних стандартів.

Під час круглого столу з керівництвом підприємства на чолі з директором ДП “ДерждорНДІ”, кандидатом  економічних наук Безуглим Артемом Олександровичем, було обговорено майбутні відносини та напрями співробітництва між будівельним факультетом СНАУ та ДП “ДерждорНДІ” та головні питання  Меморандуму про співпрацю на базі необхідності вдосконалення та поглиблення співпраці між університетом та бізнесом на принципах партнерства, що спрямовані на підвищення конкурентоспроможності та скорішої адаптації випускників СНАУ на сучасному ринку праці.