За підтримки ректорату, будівельних служб університету та при активній допомозі студентів будівельного факультету, нещодавно було проведено капітальний ремонт та оновлення матеріальної бази (меблі та постільні приналежності) секції №210 гуртожитку №3. В цьому процесі прийняли участь насамперед студенти, яких об’єднала спільна справа: студенти-будівельники які саме допомагали з ремонтом секції (Івасик А., Дулич А, Сердюк А., Півторак Д., Федоренко М.) , студенти-архітектори (Мельник І., Руденко Я.), які своїм творчим підходом оздобили рисунками внутрішнє приміщення секції, та викладач Циганенко Г.М., якій приймав активну участь в процесі разом зі студентами. Родзинкою секції стала емблема будівельного факультету, яку намалював Руденко Ян.

Завдяки спільним зусиллям студенти секції №210 будуть мати комфортні умови проживання, жити в умовах наближених до європейських стандартів проживання у кампусах університету.

Дякуємо всім хто долучився до повного оновлення секції №210, в першу чергу небайдужих студентів та викладачів. Але, якби не наш новий декан, Циганенко Людмила Анатоліївна, цього б нічого не було.
Студенти будівельного факультету давайте подякуємо Людмилі Анатоліївні за все те що вона робить для студентів та факультету взагалі.