У рамках співпраці між факультетом будівництва та транспорту СНАУ та провідною компанією у галузі виробництва будівельних матеріалів ПАТ «КЕРАМЕЯ» 29 квітня 2024 року у приміщенні захисного укриття гуртожитку кампусу СНАУ відбулася зустріч студентів ОПП “Будівництво та цивільна інженерія” спеціальності 192 та ОПП “Транспортні технології” спеціальності 275 з представниками ПАТ “КЕРАМЕЯ”. На зустрічі, що пройшла у дружній та доброзичливій атмосфері, здобувачі освіти мали можливість обговорити низку важливих питань, що пов’язані з проходженням виробничої та переддипломної практики та можливим працевлаштуванням. Проводив захід директор по виробництву ПАТ “КЕРАМЕЯ” Касьянов В’ячеслав Іванович, який поділився своїм досвідом та відомостями щодо умов працевлаштування, вимог до кандидатів, а також надав корисні поради стосовно підготовки до майбутньої кар’єри в сфері будівництва та транспортних технологій. Учасники зустрічі висловили свою вдячність за можливість отримати цінні поради та важливі відомості щодо свого професійного зростання.

Вони також висловили побажання продовження такого формату зустрічей, які допомагають студентам отримати більше інформації про реальні можливості в майбутній професійній діяльності.

Факультет будівництва та транспорту висловлює щиру вдячність представникам ПАТ “КЕРАМЕЯ” за активну участь у житті нашого факультету та надану підтримку студентам у період військового стану в країні.