РОЗШИРЕНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ РОЗРАХУНКІВ “SOFiSTiK” ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ СНАУ

Шановні колеги, співробітники будівельного факультету та студенти!

 

Повідомляємо Вам, що вже 07.10.2022 року о 16.00 (за київським часом) за ініціативою кафедри будівельних конструкцій та офіційного дистриб’ютора програмного забезпечення для будівництва будинків, мостів, тунелів, опалубки та армування SOFiSTiK (Нюрнберг, Німеччина) фірми BP AMARAD RADOSŁAW LEUSZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (м.Гданськ, Польща) відбудеться відкритий розширений науково-практичний вебінар для студентів та викладачів СНАУ.

На вебінарі будуть висвітлені основні можливості та сфери застосування програмного комплексу “SOFiSTiK”, а також продемонстровані основні відомості щодо основ роботи та застосування програмного комплексу в учбовому процесі.

Разом із нашим ВНЗ на даному заході приймуть участь студенти та викладачі інших вишів України – Київский національний університет будівництва та архітектури та Національний транспортний університет.

Захід відбувається в рамках підписаної угоди між  будівельним факультетом СНАУ

на чолі із деканом факультету к.т.н., доц. Циганенко Л.А.. та німецьким виробником програмного забезпечення для будівництва будинків, мостів, тунелів, опалубки та армування “SOFiSTiK”.

Посилання на новину про це і більш докладну інформацію про цей програмний комплекс –  http://surl.li/dggkg

Мова вебінару – англійська, онлайн-платформа – app.gotomeeting.com. Посилання на вебінар https://meet.goto.com/403214637