Резніченко Євген Анатолійович – головний інженер  науково-виробничого підприємства “БУДІВЕЛЬНА НАУКА” Академії будівництва України

Євген Анатолійович Резніченко є інженером-будівельником з багаторічним досвідом у сфері оцінки технічного стану будівель та споруд.
Освіта
Закінчив навчання на будівельному факультеті Сумського національного аграрного університету у період з 2000 по 2005 роки, отримавши кваліфікацію інженер-будівельник.
Професійний шлях
Вже з п’ятого курсу університету, з квітня 2005 року, почав працювати в приватному підприємстві “Прометей”, де займався обстеженням технічного стану будівель та споруд.
З 2006 року, приєднався до науково-виробничого підприємства “Будівельна наука” Академії будівництва України. Спочатку розпочав кар’єру як молодший науковий співробітник, а зараз обіймає посаду головного інженера. Основною сферою діяльності підприємства є оцінка технічного стану будівель різних призначень (житлові, громадські, промислові, сільськогосподарські), розробка рекомендацій для їх нормальної експлуатації, а також проектування нових будівель та реконструкція чи капітальний ремонт існуючих.
Викладацька діяльність
З 2016 року викладає спеціальні дисципліни у Сумському будівельному коледжі. Дисципліни включають: будівельні конструкції, основи розрахунку будівельних конструкцій, дослідження будівельних конструкцій на ЄОМ, технічну експертизу та реконструкцію будівель та споруд, а також основи систем автоматизованого проектування.
Професійні цілі
Професійна діяльність спрямована на організацію та вирішення складних інженерно-технічних завдань, пов’язаних з надійною та безпечною експлуатацією будівель та споруд.
Спорт та активна громадська діяльність
Окрім професійної діяльності, веде активний спосіб життя та займається розвитком здорового способу життя серед молоді. Є тренером з баскетболу та головою Спортивного клубу “Сумські бики”.