УЧАСТЬ  ПРЕДСТАВНИКІВ  ФАКУЛЬТЕТУ  В ТИЖНІ 14th  INTERNATIONAL  STAFF TRAINING WEEK

В рамках Договору про співпрацю між Сумським НАУ та University of applied sciences in Nysa (http://surl.li/tyjpp)  та Договом про Академічну мобільність (http://surl.li/tyjpu) представники Сумського НАУ – декан факультету Соларьов О.О. та  заступник декана з наукового напрямку факультету Срібняк Н.М. прийняли участь в конференції, що організована в рамках тижня Erasmus Week – 14th International Staff Training Week 20-24 травня 2024 року Університетом прикладних наук в місті Ниса (University of applied sciences in Nysa).

Тема конференції “Artificial Intelligence at the Universities – a boon or a bane?”

В рамках заходу Соларьов О.О. виступів з доповіддю «Modern navigation programs and the practice of their application in transport technologies» та Срібняк Н.М. з доповіддю «Joint behaviour of prefabricated ribbed slabs».

Велику вдячність з участь  у заході висловлюємо пану доктору Адаму Уймі – доценту University of applied sciences in Nysa та Czestochowa University of Technology, без якого цей захід був би не можливій, панні Анні Опалка – голові департаменту Еrasmus+ в University of applied sciences in Nysa за любязно надану можливість для викладачів СНАУ відвідати цей чудовий захід. Велика подяка за сприяння у оформленні договірних відносин з University of applied sciences in Nysa пані Ларисі Калачевській – завідуючій відділу Міжнародної діяльності  Сумського НАУ та всім іншим колегам, які  доклали зусиль в організацію та забезпечення цього заходу.

Захід був присвячений одному із актуальних питань сьогодення – штучному інтелекті, його  перевагах та небезпеках.