ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ НАВЧАННЯ ПО ПРОГРАМІ МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ В УНІВЕРСИТЕТІ ВАЙЄНШТЕФАН-ТРІЗДОРФ

На урочистому засіданні Вченої ради з нагоди 47-річчя з дня заснування Сумського національного аграрного університету в.о. ректора СНАУ Володимир Ладика вручив 11 здобувачам офіційні сертифікати про закінчення навчання в німецькому університеті Вайнштефан-Тріздорф в рамках академічної мобільності.  Це вже другий потік студентів-учасників, що стали стипендіатами ДААД та були зараховані до іноземної освітньої установи. Серед здобувачів сертифікати отримали також студенти факультету будівництва та транспорту, зокрема Антон ХМАРА, Дар’я СТРОКАЧ, Катерина БІЗЮКОВА, Дар’я ЖОГЛО, Олексій РОМАНЕНКО, Єгор МАРЧУК, Ярослава ЖЕВНЯК, Дар’я ІВАЩУК, Даніїл ЛУКАШЕНКО, Богдан САХНО. Бажаємо успіхів нашим здобувачам у подальшому навчанні!