Вкотре будівельний факультет СНАУ підтверджує високий рівень знань своїх студентів та кваліфікації викладачів. На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2019/2020 н.р за результатами І етапу ІІ туру зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» факультет отримав 2 призових місця серед будівельних вишів.

Призерами у секції «Промислове та цивільне будівництво» стали:

Диплом ІІІ ступеня отримали студенти :Волков Д.Г, Горбащенко В.А. за наукову роботу «Питання необхідності підсилення металевих рам промислових будівель при реконструкції» науковий керівник кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних конструкцій Циганенко Людмила Анатоліївна.
Диплом І ступеня отримали студенти : Третяк Є.С., Соколов М.П. за наукову роботу «Визначення впливу снігового навантаження на матеріалоємність кроквяних ферм покриття з ліхтарем», науковий керівник кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних конструкцій Мукосеев
Володимир Миколайович. Дуже важливо при цьому, що обидві роботи є актуальними та мають, в першу чергу, практичне значення. Їхні результати безпосередньо впроваджені в
роботу профільних підприємств м. Суми: НВП «Будівельна Наука» Академії будівництва України та ПрАТ “Сумський Промпроект”.
Перша робота присвячена питанню визначення матеріалоємності сталевих ферм покриттів з надбудовами за схемами “Ж.3” і “Ж.11” ДБН В.1.2-2:2006 «Навантаження і впливи» для обгрунтування доповнення додатка “Ж” ДБН в новій редакції.
Друга робота присвячена методиці визначення необхідності підсилення опорних елементів металевих рам промислових будівель при реконструкції ПАТ Сумихімпром, яка наразі зараз відбувається в нашому місті. Вітаємо переможців та чекаємо на нове покоління кращих студентів-будівельників.