ВІДБУЛАСЯ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ “ОСОБЛИВОСТІ ПРОЄКТУВАННЯ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ. ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД” ВІД КЕРІВНИКА ТА ГОЛОВНОГО АРХІТЕКТОРА ТОВ “КРОКУС ІНЖИНІРИНГ” БОГДАНА ЛАЩА
30.04.2025 на факультеті будівництва та транспорту в он-лайн форматі відбулася гостьова лекція для здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти за спеціальностями G17 “Архітектура та містобудування” та G19 “Будівництво та цивільна інженерія” від керівника та головного архітектора ТОВ “Крокус Інжиніринг” Богдана ЛАЩА на тему “Особливості проєктування захисних споруд цивільного захисту. Практичний досвід”.Тематика лекції має надзвичайну актуальність сьогодні, враховуючи проблему як проєктування нових, так і реконструкцію та капітальний ремонт існуючих будівель і споруд. В першу чергу було визначено актуальну нормативну базу щодо проєктування захисних споруд цивільного захисту, наведено основні типи даних об’єктів, а саме: сховища, протирадіаційні укриття, споруди подвійного призначення. Було визначено особливості функціональної організації захисних споруд цивільного захисту та споруд подвійного призначення, окреслені нормативні вимоги щодо пожежної безпеки та інклюзивності. Тематика даної лекції має важливе значення в контексті підготовки майбутніх фахівців за ОК “Архітектурне проєктування”, “Архітектура будівель та споруд”.
Спікером було продемонстровано авторське реальне проєктне рішення споруди подвійного призначення протирадіаційного укриття на прикладі навчального закладу. Лекція відбувалася у форматі живої дискусії, – як здобувачі, так і викладачі задавали багато питань, враховуючи актуальність даної тематики. Щиро дякуємо Богдану Миколайовичу за змістовну лекцію і практичні рекомендації з реальної проєктної практики!
.
Посилання на сторінку “Крокус Інжиніриннг”: https://www.facebook.com/share/1JgwRwohsi/
.
 
.
 
.