21 березня 2023 року на факультеті будівництва та транспорту були проведені засідання трудового колективу та позачергове засідання вченої ради факультету. На засіданні трудового колективу факультету були присутні представники всіх кафедр факультету Будівництва та транспорту та студентський декан.

Головним питанням засідань було розгляд питання внесення змін до складу проектних груп  ОПП «Будівництво та цивільна інженерія», «Архітектура та містобудування» РВО «Магістр» на 2023-2024 н.р. та розгляд ОПП. Оновлений склад проектних груп дозволить посилити ОПП.  Змінений склад проектних груп було озвучено гарантами ОПП Бородаем А.С. та Срібняк Н.М. Відкритим голосуванням було затведжено зміни складу проектних груп ОПП, самі ОПП.  В подальшому дані ОПП будуть передані для затвердження на Раду з якості СНАУ.