25 березня 2023 року – День відкритих дверей СНАУ,  одному з найкращих аграрних ЗВО України – традиційний захід, під час якого випускники закладів загальної середньої освіти міста Суми та області мають змогу отримати необхідну інформацію про факультети, спеціальності та освітні програми за якими здійснюється підготовка, ознайомитися з інформацією про умови вступу до ЗВО, більше дізнатися про міжнародні освітні проекти / програми та студентське дозвілля.

У рамках Дня відкритих дверей на факультеті Будівництва та транспорту також було проведено знайомство   школярів з нашим факультетом: викладачами, студентами. Цей захід дав змогу   повністю відчути студентське життя. Впродовж  цього заходу майбутні абітурієнти мали можливість відвідати факультет, ознайомитись з матеріальною базою, яка оновлюється кожного року.

Деканом факультету будівництва та транспорту Циганенко Людмилою було представлено викладацький склад факультету, висвітлено питання актуальності отримання освіти в галузі будівництва в світлі військового часу та майбутнього післявоєнного відновлення нашої країни. Спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» надає можливість отримати освіту,  орієнтовану на організацію заходів із забезпечення реалізації процесів проектування, створення, експлуатації, зберігання та реконструкції будівельних об’єктів і систем.

Перед майбутніми абітурієнтами виступив  Бородай Дмитро, який розповів про  спеціальність «Архітектура та містобудування», яка має  особливий акцент на формування креативної особистості та підготовку фахівця, здатного проектувати об’єкти архітектури та містобудування на основі творчого пошуку архітектурного рішення.

Соларев Олександр   вказав на основні орієнтири спеціальності «Транспортні технології (за видами)», що включають в себе організацію та управління транспортними процесами та системами та вирішення актуальних задач  автомобільних перевезень.

Представники викладацького складу різних кафедр нашого факультету висвітлили питання партнерських зв’язків  нашого факультету з будівельними підприємствами Сумщини, можливості дуальної освіти, зарубіжне стажування, окремо було розкрите питання особливостей вступу у 2023 році.

У заході приймав участь студентський актив факультету на чолі зі студентським деканом Федірко Сергієм, який був представлений студентами, що навчаються  за всіма спеціальностями факультету.

На Дні відкритих дверей майбутні абітурієнти мали змогу поставити питання до керівництва факультету будівництва та транспорту та отримали вичерпні відповіді, атмосфера заходу була надзвичайно теплою.

Факультет будівництва та транспорту СНАУ чекає всіх цих  завзятих молодих людей вже у лавах студентства СНАУ.