НА ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУЛОСЯ СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ  В РАМКАХ ЩОРІЧНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ, АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ СНАУ

В  рамках секційних засідань щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету (14-16 травня 2024  року) на факультеті будівництва та транспору 16 травня 2024 було проведено таку  коференцію для здобувачів  та викладачів.

Активну участь у виступах взяли студенти спеціальності:

Участь у конференції взяли і викладачі факультету: Бородай С.П. (“ЗАГАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ СТАРОДАВНЬОЇ КРИТО-МІКЕНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ”, “ВИЗНАЧНІ ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНСЬКОГО БАРОКО СУМЩИНИ”), Галушка С.А.  (“Спільна робота збірних ребристих плит покриття).

Участь  у виступах прийняли й випускники минулих років: Найда А.А. (“ПРОБЛЕМАТИКА ВИПРОБУВАНЬ ҐРУНТІВ-ОСНОВ ФУНДАМЕНТІВ, ЗАКРІПЛЕНИХ ЦЕМЕНТНИМИ ТА ПОЛІМЕР-ЦЕМЕНТНИМИ СУМІШАМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ШТАМПУ”),  Веретельнік М.А. ( “ЕХОЛОКАЦІЯ, ЯК НЕРУЙНІВНИЙ МЕТОД КОНТРОЛЮ ПАЛЬ”).