ПІШОВ У ВІЧНІСТЬ ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ ДУШИН

Cьогодні, 31 травня 2024 року на факультеті будівництва та транспорту сталася непоправима втрата – пішов з життя  Душин Владислав Вікторович, кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних конструкцій.

На будівельному факультеті Владислав Вікторович працював з 2002 року.

У 2002 – 2015 рр.   працював доцентом кафедри будівельних конструкцій Сумського національного аграрного університету, заступником декана будівельного факультету Нагорного Миколи Васильовича.
З 2015  по 2023 роки  був  завідувачем кафедри будівельних конструкцій Сумського національного аграрного університету.

Свою трудову діяльність Владислав Вікторович розпочав у  1983 році,  закінчивши Харківський інститут інженерів комунального будівництва за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

За розподілом працював в Сумському спеціалізованому управлінні № 41 тресту «Харківстальконструкція» на посаді майстра, виконроба, начальника будівельної дільниці.

1985 -1997 рр. – стажист-дослідник, аспірант, старший науковий співробітник, викладач кафедри будівельних конструкцій в Харківській державній академії міського господарства.
Кандидат технічних наук за спеціальністю 05.23.01 «Будівельні конструкції, будівлі та споруди» (1991 р., Одеський інженерно – будівельний інститут).
1997 – 1999 рр. – заступник директора інвестиційної експертно – оцінної компанії «APEX Pro» (м. Суми).
1999 – 2000 рр. – заступник начальника Сумського обласного управління з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування (Облавтодор).
2000 – 2001 рр. – заступник директора з будівництва Сумської обласної Дирекції автомобільних доріг загального користування.
2001 – 2002 рр. – заступник директора Сумської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Впродовж науково-педагогічної діяльності під керівництвом Владислава Вікторовича захистився та отримав ступінь кандидата технічних наук Новицький О.П.

Колеги знали Владислава Вікторовича як відзивчивого , щиру, добру та порядну людину. Владислав Вікторович був душею компанії,  був завзятим альпністом.

Ми, колеги Владислава Вікторовича, співробітники факультету будівництва та транспорту завжди будемо пам”ятати, сумувати та поважатимемо Владислава Вікторовича.  Вічна пам”ять, наш дорогий друже  і товаришу.