У межах проходження навчальної практики здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Архітектура та містобудування» факультету будівництва та транспорту долучилися до практичної роботи з покращення естетичного вигляду університетського середовища.
Під керівництвом викладачів студенти взяли активну участь в оформленні інтер’єрів приміщень університету, зокрема відділу якості освіти, ліцензування та акредитації СНАУ а також у роботах із благоустрою території університету. Виконані роботи спрямовані на створення сучасного, комфортного та естетично привабливого освітнього простору для студентів, викладачів і гостей закладу.
Участь у таких заходах є важливою складовою практичної підготовки майбутніх архітекторів, адже дозволяє застосовувати набуті знання та навички в реальних умовах, розвивати професійне мислення, творчий підхід і відповідальність за формування якісного архітектурного середовища.
Факультет будівництва та транспорту висловлює щиру подяку здобувачам освіти за сумлінну працю, ініціативність і вагомий внесок у розвиток та вдосконалення університетського простору.

