22 лютого 2022 року на будівельному факультеті відбулося розширене засідання стейкхолдерів освітніх програм ОС “Бакалавр” та ОС “Магістр” за спеціальністю 192.

На засіданні були присутні представники академічної спільноти будівельного факультету, проектні групи ОПП, представники роботодавців, представники здобувачів освітніх ступенів.

Зокрема було обговорено зауваження членів Експертної групи та зауваження членів 19-ї Галузевої ради щодо покращення та збалансованості ОПП «Магістр».

На засіданні було обговорено, яким чином найкраще реалізувати навички, компетентності та як найкраще досягти програмних результатів навчання в рамках ОПП «Магістр».

ОПП ОС «Бакалавр» не має суттєвих зауважень та залишається за редакцією 2021 року.