Вітаємо з ювілеєм ректора СНАУ  Ладику Володимира Івановича !
Шановний Володимире Івановичу!
День, коли Ви народилися збігається із дуже важливим і глибоким святом для всіх Українців – Днем Державного прапору України!
Дозвольте Вас привітати із сьогоднішнім світлим і водночас величним Днем!
Як нині прапор для Українців набув свого особливого змісту й справжнього усвідомлення своєї значущості , символічності та ідентичності, так і Ви є символом розбудови, оновлення нашого рідного дому – Сумського національного аграрного університету.
Ви- керівник великої місії – підготовки фахівців в аграрній галузі держави, держави -яка, без перебільшення, годувала й годує увесь світ!
Вітаємо Вас із світлим Ювілеєм, значущою віхою в Вашому житті! Дякуємо Вам за вашу мудрість, повагу, справедливість!
Дякуємо, що Ви з нами всі ці роки!
Бажаємо вам невичерпних сил, наснаги в поважній та необхідній роботі на благо України. Бажаємо Вам козацького здоров’я, щастя, мирного неба, здійснення запланованого, Перемоги України й усіляких особистих гараздів !
Колектив будівельного факультету Сумського національного аграрного університету
23 серпня 2022 року