Майстер клас Влади Бондаренко на тему “СКЕТЧІНГ” на БУДІВЕЛЬНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ СНАУ

На будівельному факультеті СНАУ відбулася відкрита лекція майстер-клас на тему “Особливості скетчінгу у сфері архітектури, інтер’єрного та ландшафтного дизайну”. Захід проводила випускниця будівельного факультету Бондаренко Владислава, – відомий сьогодні скетч-дизайнер, художник, дизайнер інтер’єру і архітектор, засновниця власної школи “Sketch Vlada school”. Лекція майстер-клас була організована в рамках співпраці стейкхолдерів ОП “Архітектура та містобудування”. Тематика лекції охоплює проблематику обов’язкових та вибіркових компонентів ОП: “Основи архітектурної та комп’ютерної графіки”, “Дизайн архітектурного інтер’єру”, “Дизайн архітектурного середовища”.

Скетчінг – є інноваційним напрямком в сучасному дизайні, що охоплює поєднання навичок ручної та комп’ютерної графіки. Це передбачає використання засобів тривимірного моделювання з подальшою візуалізацією за допомогою використання графічного планшету (що по суті є інтеграцією ручної і комп’ютерної архітектурної графіки).

Лекція майстер-клас проходила у формі цікавої інтерактивної бесіди зі студентами, які активно долучалися до обговорення, задавали питання. Владислава представила мультимедійну презентацію, де показала власні роботи і роботи своїх учнів, визначила основні види скетчінгу (архітектурний, інтер’єрний, ландшафтний, “івент-скетч”). Було проаналізовано етапи створення скетчу – від отримання технічного завдання до етапу реалізації зображення. Особливу увагу Владислава звернула не лише на проблематику техніки скетчінгу, але і на особливості співпраці з дизайнерами або замовниками, на позиціювання і просування себе як майбутнього фахівця в галузі архітектури та дизайну.

Лекція майстер-клас викликала велике зацікавлення у здобувачів спеціальності 191 “Архітектура та містобудування” та надала їм поштовх для подальшого творчого розвитку та професійного зростання. Навчально-педагогічні працівники будівельного факультету висловлюють велику подяку Владиславі за цікаву, інформативну зустріч та сподіваються на подальшу співпрацю, що сприятиме удосконаленню ОП “Архітектура та містобудування”.