МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ З LATVIA UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES AND TECHNOLOGIES

За ініціативи факультету будівництва та транспорту підписано угоду –  Меморандум  про взаємопорозуміння щодо Співпраці з Латвійським університетом природничих наук та технологій (LATVIA UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES AND TECHNOLOGIES).

Між сторонами задекларована співпраця між Сумським Національним аграрним  університетом та LATVIA UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES AND TECHNOLOGIES за науковими напрямками, що цікаві обом сторонам:

Наукові напрямки охоплюють декілька спеціальностей, що є спорідненими в двох університетах.

Латвійський університет природничих наук та технологій є організатором щорічної Міжнародної наукової конференції “ІНЖЕНЕРІЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ” (International Scientific Conference ENGINEERING FOR RURAL DEVELOPMENT).

Конференція    відбувається щороку, в травні на базі Латвійського університету природничих наук та технологій . Матеріали конференції індексуються в БД Scopus.