Група забезпечення ОПП “Будівництво та цивільна інженерія” ОС “Магістр” активно і щороку підвищує як свою фахову кваліфікацію, так і підсилює “м”які навички. Зокрема науково-педагогічні працівники розширюють свої знання та вміння в питаннях академічної доброчесності, щоб надалі передавати ці актуальні знання студентській спільноті.
Так,у вересні – жовтні 2024 року представники групи забезпечення Срібняк Н.М., Циганенко Л.А., Циганенко Г.М., Луцьковський В.М. пройшли курс курс “Академічна доброчесність в університеті”.
Спікерами курсу є Квіт Сергій -директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук, PhD, професор НаУКМА та Чуканова Світлана -канд. пед. наук, Координатор Американської Бібліотеки імені Віктора Китастого при НаУКМА, старший викладач кафедри психології та педагогіки НаУКМА.
Академічна доброчесність – це основа якості освіти.
Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність.
Курс дозволяє здобувачам ознайомитися і застосовувати в своїй діяльності принципи академічної доброчесності.