На базі СНАУ  було проведено обласний етап всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Джура», в якому брали участь 16 команд-роїв. 20 років поспіль військово-патріотична гра, започаткована бунчуковим товаришем Українського козацтва Петром БРОВКОМ, покликана визначити найкращій рій-команду у декількох етапах. Заключний етап – всеукраїнський.

 Цього року відкриття обласного етапу було поєднане із святкуванням Міжнародного дня захисту дутей.  Учасники гри – переможці І етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура») Андріяшівської, Миколаївської, Боромлянської, Попівської сільських рад, Краснопільської селищної ради, Кролевецької, Конотопської, Роменської, Лебединської, Путивльської, Буринської, Тростянецької, Сумських міських рад.

Організаторами  обласних етапів гри «Джура» були: комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання, Національна гвардія України, Патрульна поліція Сумської області, добровольче формування Сумської міської територіальної громади, військові підрозділи територіальної оборони та інститути громадянського суспільства національно-патріотичного спрямування. Протягом трьої днів таборування були проведені змагання   зі стройової, домедичної, фізичної та тактичної підготовки, були перевірені  знання з історії українських збройних формувань.

 Факультет будівництва та транспорту також долучився до проведення заходу. Представники двох команд відвідали наш факультет та отримали корисну інформацію щодо навчання у майбутньому, вибору учбового закладу та  навчальних спеціальностей. Викладачі нашого факультету розповіли про плюси навчання на факультеті будівництва та транспорту, спеціальнсті, пов’язані з архітектурою, будівництвом та транспортними технологіями та актуальність  та корисність даних професій в житті нашої країни.

Сподіваємося, було досягнуто головної мети проведення гри – активізацію роботи з відродження та розвитку історичних, патріотичних та культурних традицій, зокрема традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів на основі національної гідності та високої самосвідомості та учасники змагань весело та  корисно провели час.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіху на Всеукраїнському рівні!