Для факультету будівництва та транспорту  вже стало традиційним проведення профорієнтаційної роботи для випускників шкіл міста Суми та області. І цей рік не став виключенням.  25 березня 2023 року декан нашого факультету Циганенко Людмила відвідала тиждень профорієнтації в КУ Сумській СШ№1 ім. В. Стрельченка, де також були присутні представники СумДУ.

В рамках  даного заходу учень 11-А класу Рожков Максиміліан захистив наукові роботи по темах: Визначення переміщень в багатоступовому брусі під дією зовнішніх сил та методика знаходження головних центральних моментів інерції та головних моментів інерції. Знаходження оптимальної довжини згинаючого елемента та варіантів оперних закріплень для рами. Методика побудови ВСФ в просторовому ломаному брусі та рішення геометричної задачі міцності(ГЗМ). Керівник роботи   Смірнов В.О. директор центру НТТУМ та присутні викладачі високо оцінили роботу Максиміліана.

Після презентації деканом нашого факультету майбутнім абітурієнтам було висвітлено питання актуальності отримання освіти в галузі будівництва в світлі військового часу та майбутнього післявоєнного відновлення нашої країни,  була представлена вичерпна інформація про спеціальності факультету будівництва та транспорту:

–         «Будівництво та цивільна інженерія», яка надає можливість отримати освіту,  орієнтовану на організацію заходів із забезпечення реалізації процесів проектування, створення, експлуатації, зберігання та реконструкції будівельних об’єктів і систем;

–         «Архітектура та містобудування», яка має  особливий акцент на формування креативної особистості та підготовку фахівця, здатного проектувати об’єкти архітектури та містобудування на основі творчого пошуку архітектурного рішення;

–         «Транспортні технології (за видами)», що включають в себе організацію та управління транспортними процесами та системами та вирішення актуальних задач  автомобільних перевезень.

Окремо майбутні абітурієнти отримали інформацію про умови вступу до ЗВО, дуальну освіту,   міжнародні освітні проекти / програми та студентське дозвілля, закордонні практики, перспективи працевлаштування.