Участь представників факультету у конференції Engineering for Rural Development 2024

В рамках співпраці з іноземними університетами- партнерами 23 травня 2024 року доцент кафедри будівельних конструкцій Срібняк Наталія прийняла участь у 23-й Міжнародній науковій конференції “Engineering for Rural Development 2024”, що проходила 22-24 травня 2024 року в Латвії (місто Jelgava). Конференцію було організовано Latvia University of Life Sciences and Technologies у співпраці з Faculty of Engineering and Information Technologies та Latvian Academy of Agricultural and Forestry Sciences.

Доцент Срібняк Наталія виступила з доповіддю ”Modelling of reinforced concrete slab to account for cracking “, що входить до рамок наукової тематики кафедри будівельних конструкцій.

В доповіді було викладено важливий аспект врахування жорсткості при крученні елементів залізобетонних плитно-балочних перекриттів. що мають нормальні від вигину тріщини. Таке врахування надає можливість більш точно визначати напружено-деформований стан таких конструкцій перекриття, а значить – більш раціонально їх проектувати.