ВІТАЄМО БАКАЛАВРІВ-АРХІТЕКТОРІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!

27.06.2024 року на факультеті будівництва та транспорту відбувся публічний захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освіти РВО “бакалавр” спеціальності 191 “Архітектура та містобудування”. Студенти-архітектори в своїх роботах представили актуальні інноваційні проєктні рішення, які головним чином спрямовані на розвиток та розбудову Сумського регіону. Так були представлені проєкти реабілітаційних центрів для військових, санаторно-куротних та рекреаційно-відпочинкових комплексів, ветеринарної клініки з притулком для тварин, готельно-ресторанних та житлових комплексів, офісних, торгівельних та бізнес-центрів. Захист відбувався комбіновано із дотриманням усіх безпекових заходів як в режимі оффлайн, так і онлайн для студентів, які наразі знаходяться за кордоном. Дякуємо членам екзаменаційної комісії, зокрема голові, директору ТОВ “Крокус Інжиніринг” Богдану ЛАЩУ за об’єктивну оцінку та слушні професійні поради майбутнім фахівцям-архітекторам. Щиро вітаємо здобувачів з успішним захистом і бажаємо творчої наснаги і успіхів у подальшому навчанні та професійній діяльності!