ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА ТРАНСПОРТУ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ АРХІТЕКТУРНОГО РИСУНКУ “КАР 2024” у НУ “ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМ. Ю. КОНДРАТЮКА”
Вітаємо студентів спеціальності 191 “Архітектура та містобудвання” з отриманням дипломів та сертифікатів учасників Всеукраїнського конкурсу архітекурного рисунку “КАР 2024” і VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників “Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти”, що проходили у м. Полтава на базі Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондраютка”. Висловлюємо подяку студентам Канівець Анні, Строкач Дар’ї, Міняйло Сніжані, Бізюковій Катерині та Онді Аліні, а також їх керівникам народному художнику України, доценту Чередниченку Олександру Миколайовичу, доценту Бородаю Артему Сергійовичу та старшому викладачу Бородай Яні Олегівні. Бажаємо студентам подальших успіхів у майбутніх конкурсах, на їх творчому і професійному шляху!
.