З 23 по 26 червня 2024 року на факультеті будівництва та транспорту відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів ОС Бакалавр за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.

Захищені  кваліфікаційні роботи мали різноманітні тематики: від проектів нового будівництва до проектів, що пов’язані з капітальним ремонтом будівель, які були пошкоджені під час бойових дій, що проходили в Сумському регіоні. Бакалаври продемонстрували набуті теоретичні та практичні знання та навички.  Здобувачі освіти, які не мали можливості бути присутніми на захисті, доєднувались за допомогою zoom конференції з ідентифікацією та відповідною демонстрацією презентації своєї кваліфікаційної роботи. Процес захисту фіксувався шляхом відеозапису. Серед них були студенти, які зараз захищають нашу країну від агресора. Завдяки їм освітній процес не перервався на час війни і всі студенти можуть і далі отримувати обраний освітній рівень. Ми вдячні їм за цю можливість і чекаємо їх в стінах нашого факультету для проводження навчання на ОС Магістр. Вітаємо всіх здобувачів з успішним захистом та  бажаємо втілення їх проектів та розробок, які допоможуть відновити будівлі та споруди нашого регіону.

РЯДИ ФАХІВЦІВ ІНЖЕНЕРІВ-БУДІВЕЛЬНИКІВ ПОПОВНЕНО!