Захист звітів про проходження практики студентів спеціальності «Транспортні технології»

15 та 16 жовтня 2024 року відбувся захист звітів про проходження виробничої та передатестаційної практики здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

Захист звітів для здобувачів вищої освіти став завершальним етапом перед підготовкою та захистом випускної кваліфікаційної роботи магістрів. Він передбачав презентацію здобутих практичних навичок, аналітичного досвіду та демонстрацію реалізації практичних задач у сфері транспортних технологій. Здобувачі вищої освіти виклали результати своєї роботи на базових підприємствах, де вони продемонстрували результати навчання по поглибленню практичних вмінь та набутих управлінських і організаційних компетентностей відповідно до сучасних тенденцій в галузі транспорту.

Комісія, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники кафедри транспортних технологій, високо оцінила рівень отриманих результатів навчання, фахової підготовки здобувачів вищої освіти та їх готовність до майбутньої професійної діяльності. Окрему увагу було приділено креативним підходам до вирішення дослідницьких та практичних питань у сфері логістики, транспортного менеджменту та організації пасажирських і вантажних перевезень.

Під час захисту звітів членами комісії було наголошено про важливість практичної складової для здобувачів вищої освіти при реалізації освітньої програми другого (магістерського) рівня, оскільки вона надає можливість здобувачам безпосередньо в умовах виробництва застосовувати отримані знання і результати навчання у закладі вищої освіти та розвивати навички, необхідні для роботи в сучасних умовах виробничих підприємств.

Бажаємо всім здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» успіхів у подальшому навчанні та підготовці кваліфікаційної роботи!