6 КВІТНЯ 2024 РОКУ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ СНАУ

6 квітня 2024 року відбувся День відкритих дверей у СНАУ, який є одним з провідних аграрних вищих навчальних закладів в Україні. Це щорічний захід, під час якого випускники шкіл міста Суми та області мають можливість дізнатися про факультети, спеціальності та умови вступу у СНАУ, а також отримати інформацію про міжнародні освітні проекти та можливості студентського життя.

З урахуванням ситуації, що пов’язана з частими повітряними тривогами у нашому регіоні, день відкритих дверей був проведений   у приміщенні подвійного призначення (захисному  укритті), що забезпечило безпеку майбутнім абітурієнтам, студентам та викладачам.

Після проведення загально університетських заходів всі зацікавлені у вступі  на факультет будівництва та транспорту відвідали   наш факультет, де  відбулося знайомство  безпосередньо з факультетом, його викладачами та студентами, з атмосферою студентського життя та    матеріальною базою факультету.

На факультеті будівництва та транспорту майбутніх абітурієнтів зустріли декан факультету Олександр Соларьов, завідувачі кафедр факультету: Людмила Циганенко, Дмитро Бородай, Олександр Новицький, Олександр Саржанов. Деканом факультету будівництва та транспорту  було  висвітлено питання актуальності отримання освіти в галузі будівництва в світлі військового часу та майбутнього післявоєнного відновлення нашої країни. Людмила Циганенко, яка є завідувачкою кафедри будівельних конструкцій, підкреслила, що спеціальність “Будівництво та цивільна інженерія” надає можливість отримати освіту, спрямовану на організацію заходів, що забезпечують втілення процесів проектування, створення, експлуатації, зберігання та реконструкції будівельних об’єктів і систем.

Перед майбутніми абітурієнтами виступив Дмитро Бородай, який є завідувачем кафедри архітектури та інженерних вишукувань. Він розповів про спеціальність “Архітектура та містобудування”, що зосереджується на формуванні креативної особистості та підготовці фахівця, здатного проектувати об’єкти архітектури та містобудування на основі творчого пошуку архітектурних рішень.

Представник кафедри транспортних технологій зазначив основні напрями спеціальності “Транспортні технології (за видами)”, які включають організацію та управління транспортними процесами та системами, а також вирішення сучасних завдань у сфері автомобільних перевезень.

Новицький Олександр, висвітлив наймолодшу освітню програму на факультеті – Автомобільні дороги та транспортні споруди. Підкреслив, що без якісних дорог та транспортних розв’язок  вчасно доставити будівельні матеріали для відбудови або нового будівництва неможливо, тому ця освітня програма є дуже важливою та перспективною

Представники викладацького складу розповіли про партнерські зв’язки факультету з будівельними підприємствами, можливості дуальної освіти та міжнародного стажування.

Майбутні абітурієнти мали можливість задати питання керівництву факультету та отримати на них вичерпні відповіді. Під час заходу панувала дуже тепла та привітна атмосфера. Факультет будівництва та транспорту СНАУ радо вітає всіх зацікавлених та мотивованих молодих людей та закликає приєднатися до своєї студентської спільноти.