9 ЖОВТНЯ 2021 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА БУДІВЕЛЬНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

ПЛАН ЗАХОДІВ

ПРИ ПРОВЕДЕННІ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 9 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

НА БУДІВЕЛЬНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Ознайомлення з будівельним факультетом плануємо провести на 3-х локаціях по 10 хвилин , тобто загальна тривалість 30 хвилин.

Волонтери зустрічають групи потенційних абітурієнтів в холі економічного корпусу і по пандусу проводять на 3 поверх до стенда «Перспективний план міста Суми» де пройде ознайомлення із роботами студентів будівельного факультету – відповідальна Юрченко О.М. і перехід в аудиторію 334 Е.

Локація 1.   3 поверх аудиторія 334Е.

Коротке знайомство з будівельним факультетом – проводить декан факультету Циганенко Л.А.

Презентація кафедри «Будівництва та експлуатації будівель , доріг та транспортних споруд»  Ознайомлення із спеціальністю – « Автомобільні дороги і транспортні споруди» – проводить  Юрченко О.В.

Перехід на 4 поверх в аудиторію 428 «Клас рисунку»

Локація 2.  аудиторія 428 «Клас рисунку»

Презентація кафедри «Архітектури та інженерних вишукувань»  Ознайомлення із спеціальністю – « Архітектура та містобудування» – проводить  Бородай Д.С.

Перехід на 2 поверх в аудиторію 225 Л «Лабораторія кафедри будівельних конструкцій»

Локація 3.  аудиторія 225 Л «Лабораторія кафедри будівельних конструкцій»

Презентація кафедри «Будівельних конструкцій»  Ознайомлення із спеціальністю – « Будівництво та цивільна інженерія» – проводить  Савченко О.С., Драник О.І.