АМК РЕМБУД – РОАД КОНСТРАКШН – СНАУ :  співпраця в дії!

Територія Сумського національного аграрного університету без сумнівів є перлиною нашого міста. Не тільки студенти та викладачі нашого закладу мають змогу милуватися мальовничою зеленою та доглянутою територією університетського студентського капмусу – сум’яни та гості нашого міста із задоволенням проводять свій відпочинок тут. Матусі зі своїми дітлахами, молодята, літні люди та молодь – всіх можна зустріти на затишних алеях СНАУ. Саме тому керівництво університету на чолі з ректором Володимиром Ладикою постійно вдосконалюють територію університету, роблять її більш привабливою та зручною для того, щоб університетське містечко було по європейські комфортним та доглянутим.

Допомагають в цьому питанні і стейкхолдери будівельного факультету  СНАУ. Так, 29 жовтня 2021 року АМК РЕМБУД розпочав влаштування асфальтового покриття на доріжці, що веде від зупинки до головної адміністративної будівлі– що є прикладом плідної співпраці між бізнесом та СНАУ. Раніше асфальтне покриття території університету відновлював ще один із стейкхолдерів будівельного факультету СНАУ – компанія Роад Констракшн, що входить в RGM груп. Ці дві дорожньо-будівельні компанії, що приймали участь у форумі «Велике будівництво. Дороги», який проводився Сумською обласною держадміністрацією на базі будівельного факультету СНАУ, стануть базою практичної підготовки  фахівців в галузі дорожнього будівництва за освітньо-професійною  програмою «Автомобільні дороги та транспортні споруди» будівельного факультету СНАУ.