Будівельний факультет прийняв участь у нараді  Сумської облдержадміністрації.

Викладачі будівельного факультету продовжують активно брати участь у обговоренні організації конкурсу щодо проекту благоустрою майдану Незалежності у місті Суми.
Так, 6 серпня 2021р в залі засідань голови Сумської облдержадміністрації відбулася чергова нарада з цього приводу за участі губернатора Д.О. Живицького, заступника мера міста Суми М.Є. Бондаренка, представників архітектурної спільноти міста та області, членів Національної спілки архітекторів України. На нараду був запрошений Мар’ян Кардаш, очільник проекту “Contest”, який є лідером з організації архітектурних конкурсів в Україні. На це засідання були запрошені представники СНАУ− декан будівельного факультету к.т.н., доцент Л.А. Циганенко та доцент кафедри архітектури та інженерних вишукувань к.арх. А.С. Бородай, які висловили своє бачення організації конкурсу.
Враховуючи те, що спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» має свою наукову художню школу, представники будівельного факультету запропонували включити викладачів та студентів будівельного факультету Сумського НАУ до процесу проведення конкурсу та залучити прогресивну молодь з інших ЗВО, які мають свіжі погляди на сучасний образ міста та його благоустрій.
Сподіваємося, що найближчим часом, наше місто буде мати багато конкурсних пропозицій щодо приведення «серця» Сум до сучасного вигляду.