Увага! Здобувачі освіти та науково-педагогічні працівники факультету! 

Факультет будівництва та транспорту СНАУ став учасником всеукраїнського проєкту «Будуємо майбутнє разом» (http://bmr.cl.com.ua/features.html), який надає можливість студентам бути в навчальному  процесі в режимі Онлайн з будь-якої точки світу та користуватися навчальними версіями  спеціалізованих програм для кошторисної документації на 2022-2023 н.р. для виконання курсових та кваліфікаційних робіт. 

Участь у проєкті «Будуємо майбутнє разом» в режимі Онлайн дає:

  1. Безкоштовний доступ до матеріалів проєкту та можливість організації практичної роботи в кошторисних програмах 7 днів на тиждень / 24 години на добу з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет (компьютер, ноутбук, планшет) без необхідності встановлення на комп’ютер програми та оновлень до неї.

  2. Безкоштовний доступ викладачів до Інформаційного порталу проєкту «Будуємо майбутнє разом», на якому розміщено добірку матеріалів з кошторисної справи – теорія та практика визначення кошторисної вартості будівельних та проєктних робіт з використанням сучасних програмних комплексів.

  3. Безкоштовний доступ викладачів до програмних комплексів та онлайн-сервісів:

Сервіс «КОШТОРИС 8 Онлайн» – хмарне рішення для розрахунку та перевірки кошторисів на будівельні роботи, здійснення контролю за ходом будівництва відповідно до вимог Кошторисних Норм України.

ПК «БУДІВЕЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ – КОШТОРИС ПВР» – програма для автоматизації розрахунку та перевірки кошторисів на проєктно-вишукувальні роботи відповідно до вимог Кошторисних Норм України.

Сервіс «БУДСТАНДАРТ Online» – електронна бібліотека нормативних документів України, яка містить близько 60 000 документів з будівництва, проєктування, ціноутворення, пожежної безпеки, екології, енергетики, охорони праці, дорожньої галузі, харчової промисловості тощо.

  1. Безкоштовне щорічне підвищення кваліфікації викладацького складу з кошторисної справи на базі Навчального центру кошторисної справи.

  2. Безкоштовні консультації для викладачів з питань ціноутворення, нормативного регулювання.

  3. Отримання навчальним закладом сертифікату учасника проєкту, що підтверджує офіційне використання інформаційної довідкової системи та ліцензійних кошторисних програм.

  4. Пільгові умови отримання студентами сучасної професії кошторисника на базі Навчального центру кошторисної справи (знижка 50%).

Напрямки кошторисних курсів:

«Кошторисна справа і ціноутворення в будівництві. Розрахунок кошторисів на будівельно-монтажні роботи».

«Визначення вартості проєктно-вишукувальних робіт».

За детальною інформацією звертатися до деканату факультету факультету

або перейти за посиланням :  http://bmr.cl.com.ua/features.html