Buildit University: Лекція від Михайла Пономаренка – Edsa

В рамках проекту BUILDIT University Громадська Спілка “BUILDIT Ukraine” запрошує студентів та випускників спеціальностей архітектура, містобудування та ландшафтна архітектура на відкриту лекцію та воркшоп від одного з учасників команди EDSA – ландшафтного архітектора Михайла Пономаренка.

EDSA – відома у всьому світі компанія, що надає послуги з планування, ландшафтної архітектури та урбан-дизайну. Офіси компанії розташовано у Форт Лодердейл, Балтіморі, Нью Йорку, Орландо та Шанхаї. EDSA залишає беззаперечний слід у світовому розумінні того, як люди живуть, працюють, навчаються та взаємодіють зі своїм середовищем.

Під час лекції Михайло розповість про можливості використання корисних тулів у проектуванні ландшафту та базові принципи дизайну озеленення для архітекторів, а також про можливості стажування у EDSA.
А вже під час воркшопу учасники закріплять отримані знання на практиці.

Дата:
24.12.19
Час:
14:00 – початок лекції
15:00 – 20:00 – воркшоп
Місце:
ЦТТ “Мегаполіс” при ХНУМГ імені О.М. Бекетова – Вул. Маршала Бажанова, 17

Реєстрація обов’язкова, адже маємо обмежену кількість місць – 50 на лекцію та 24 на воркшоп.
Реєстрація доступна за посиланням та відкрита до 22.12.19 включно: https://forms.gle/Wjj6B9vAy4jDdmSK7
Участь безкоштовна.