День відкритих дверей будівельного факультету СНАУ

14.12.1019 з нагоди 30-ти річчя будівельного факультету було проведено день відкритих дверей. На свято було запрошено представників випускних класів Сумських шкіл, шкіл Глухова та Кролевецького району.
Гостей зустрічали у холі будівельного факультету волонтери та ведучі програми, які на екрані презентували журналістський відеоролик, знятий студентами факультету, про СНАУ та сам факультет. Після ознайомлення зі СНАУ, перевагами навчання в університеті та з історією будівельного факультету, випускникам було запропоновано прийняти участь у квест змаганнях на знання СНАУ та самого будівельного факультету. Школярів було поділено на 5 команд, які мали пройти квест-подорож по факультету. Командам було запропоновано відвідати 5 локацій (лабораторія будівельного матеріалознавства, лабораторія будівельних конструкцій, клас рисунку, комп’ютерний клас, аудиторія 334е) в яких їх зустрічали викладачі та надавали їм презентацію окремих спрямувань напрямку «Архітектура та будівництво». Після презентації школярі відповідали на питання по щойно прослуханій презентації в ігровій формі та отримували бали за відповіді. Під час квесту школярів познайомили з сучасними програмними комплексами для будівельників та архітекторів та показали їм як проводяться випробування будівельних конструкцій. Після змагання було проведено підсумок за результатами квесту. Переможцям було вручено пам’ятні подарунки, після чого був організований музикальний виступ студента факультету Овчаренко Руслана. Зустріч завершилась кава-брейком.