23 листопада 2023р о 16:00 на факультеті відбулась он-лайн відкрита лекція запрошеного фахівця Марії Лопушанської – еколога групи компаній “Західнадрасервіс”, аспірантки кафедри конструктивної географії і картографії ЛНУ імені Івана Франка, голови комітету ОВД і СЕО Асоціації професіоналів довкілля “PAEW”, драйвера платформи захисту довкілля УСМГ, членкині Жіночого енергетичного клубу України (WECU). На заході були присутні здобувачі другого та третього рівня вищої освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія ОПП «Будівництво та цивільна інженерія», «Автомобільні дороги та транспортні споруди» та спеціальності 191 Архітектура та містобудування, науково-педагогічні працівники факультету. Ведучим заходу був завідувач кафедри будівництва та експлуатації будівель, доріг та транспортних споруд, доцент Новицький Олександр.

Під час відкритої зустрічі обговорювались найбільш гострі та актуальні питання для будівельної галузі та її сталого розвитку.  Сам захід проходив за дискусійною системою «демонстрація- питання-відповіді» , що дозволило всім присутнім бути задіяними в процес та стати активними учасниками, а не просто слухачами. Підняті питання та обговорювані проблеми дозволять здобувачам освіти бути  обізнаними в актуальних проблемах та викликах сьогодення що створені активними бойовими діями на нашій території; знатися на альтернативних та відновлювальних джерелах енергії спираючись на досвід Європейських країн та  приймати активну участь у втіленні передових рішень та технологій на території України у післявоєнний час.

Факультет дякує Марії Лопушанській за проведений захід та чекає на інші зустрічі.