Студенти 1 курсу групи БУД 2201 та АДОР вже на екваторі практики с геодезії. Вони підкріплюють свої теоретичні знання, як засвоїли протягом навчального року, практичним виконанням. Замкнутий теодолітний хід, нівеліювання по квадратах, прив’язки будівель, складання профілів під’їзної дороги – це лише мала частина того, що виконують наші студенти. Майже кожен день  зранку  вони всі збираються та рушають на різні локації, щоб зробити виміри та на їх основі розрахунки. А по закінченню польових вимірювань проводиться обробка результатів в аудиторіях. Чи не набридає студентам влітку  зранку йти в університет? З впевненістю можемо сказати, що ні. За відгуками учасників практики, окрім здобуття знань, вони весело проводять час серед своїх однолітків, працюють в командах, допомагають один одному, відволікаються від невтішних новин сьогодення.

Навчальна практика – це чудова нагода не лише опрацювати отриманні знання, а й відчути себе в справжній атмосфері своєї професії.

Автор – Даша Іващук, староста групи ПЦБ 2201 1 курсу