В рамках договору про співпрацю 31 січня 2024 року було проведено гостьову лекцію для здобувачів фахової передвищої освіти 4 курсу ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету», що навчаються за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт». Тема гостьової лекції: «Вантажі та вантажопотоки».

Навчальне заняття в режимі онлайн зі здобувачами фахової передвищої освіти коледжу провів старший викладач кафедри транспортних технологій факультету будівництва та транспорту СНАУ Волошко Тарас Павлович. Метою гостьової лекції було розглянути загальні положення про види вантажів, їх класифікацію та методи дослідження з визначення характеристик вантажопотоків і їх параметрів.

Дане гостьове заняття пройшло в дружній атмосфері спілкування на задану тему лектора та здобувачів фахової передвищої освіти галузі знань 27 «Транспорт» спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» ступеня освіти  «фаховий молодший бакалавр».