Гецович Євген Мойсейович

Гецович Євген Мойсейович, доктор технічних наук, професор

E-mail: kaf_et@ukr.net

Народився в м.Харків. В 1971 році закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю «Авіаційні двигуни», здобувши кваліфікацію інженера-механіка.

З 1971р. по 1988р. працював на посадах інженера-конструктора, старшого інженера та старшого наукового співробітника у науково-дослідних, проектно-конструкторських та навчальних закладах.

З 1988р. по 2002р. працював на керівних посадах у комерційних структурах.

З 2002р. працював професором Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а з 2007р. завідувачем кафедри «Транспортних систем» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

У 1980р. захистив кандидатську, а у 2001р. докторську дисертації. У 2005р. рішенням Атестаційної колегії МОН присвоєне вчене звання професора кафедри автомобіле- і тракторобудування.

З 2011р. обраний член-кореспондентом Транспортної Академії України.

Загальний стаж роботи в наукових та виробничих закладах – 44 роки.

Маю більше 120 наукових публікацій, 139 – патентів на винаходи та авторських свідоцтв, монографії, навчальні посібники.