24.05.2023р для здобувачів СО  «Бакалавр» спеціальності 192 ОПП «Будівництво та цивільна інженерія» проведено консультацію щодо виконання  одного з розділів  кваліфікаційної роботи який пов’язаний з розробкою кошторисної документації.

Під час консультації здобувачі  освіти змогли задати питання щодо особливостей роботи в   ПК «Будівельні технології: Кошторис 8» при розрахунку кошторисної вартості об’єкта будівництва, який вони розробляють в своїй кваліфікаційній роботі.

Здобувачам освіти ще раз було наголошено про основні переваги, загальні положення та можливість   безоплатного користування даним ПК у хмарному сервісі з будь-якої точки світу, що наразі є актуальним питанням в умовах воєнного стану.

Використання ПК «Будівельні технології: Кошторис 8» стало можливим завдяки підписаній угоді між факультетом та ТОВ «COMPUTER LOGIC GROUP» в рамках  Всеукраїнського проекту «Будуємо майбутнє разом».

Консультацію проводила к.е.н., доцент кафедри БЕБДТС Оксана Юрченко, яка завдяки співпраці факультету з ТОВ «COMPUTER LOGIC GROUP» пройшла навчання на курсах професійної підготовки фахівців кошторисної справи по темі: «Кошторисна справа та ціноутворення у будівництві. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи».